
- В наявності
- Код: 6941991126468
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ86 Victoria power bank(20000mAh) Black
668,46 ₴
+380 (96) 447-33-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BOROFONE BJ86 Victoria power bank(20000mAh) Black — портативний акумулятор ємністю 20000 мАг з LED-індикатором рівня заряду. Має два вхідні порти USB-C / Micro-USB і подвійний вихідний порт USB A. Зможе одночасно заряджати 2 пристрої.Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.Попри свою ємність є достатньо компактним та зручним у використанні — розміри 143 х 67.5 х 29 мм, вага: 400 грам. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Power bank BOROFONE BJ86 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе небагато місця у вашій сумці чи рюкзаку та дозволить на тиждень забути про пошуки розетки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Модель Power bank | BJ86 |
| Особливості | З ліхтарем |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 143 × 67.5 × 29 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 668,46 ₴








