
- Немає в наявності
- Код: BHR9350GL
Зовнішній акумулятор Xiaomi Power Bank 10000mAh 22.5W Lite GL
784,78 ₴
Компактний та легкий портативний акумулятор Xiaomi зручно використовувати у поїздках, брати із собою під час віддаленої роботи вдома або у коворкінгах. Більше не потрібно розставляти девайси у порядку пріоритетності: павербанк дає можливість одночасно підключати по три девайси. Завжди й усюди залишайся на зв'язку. 9-рівневий захист дозволяє не хвилюватися про функціональність і портативний акумулятор, і підключених до нього гаджетів.
ЗАРЯДЖАЙ ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО
Незважаючи на невеликі габарити та тонкий профіль, павербанк Xiaomi має високу ємність 10 000 мАг. Цього достатньо, щоб зарядити Xiaomi 13 1,7 разів, а iPhone 14 двічі. Після повного заряджання одного смартфона залишається суттєвий заряд, який можна використовувати для інших потреб, наприклад, заряджання бездротових навушників.
МЕНШЕ ЧАСУ І БІЛЬШЕ ЕФЕКТИВНОСТІ
Модель павербанка забезпечує максимальну потужність заряджання електронних пристроїв 22,5 Вт та підтримує двосторонню швидку зарядку Type-C. Заощаджуй час, отримуй у роботу заряджені гаджети швидше, щоб встигнути виконати різноманітні завдання до дедлайнів. Для повної зарядки смартфона від портативного акумулятора Xiaomi 13 потрібно лише 1,3 години.
ЗАРЯДЖАЙ IPHONE ЩЕ ШВИДШЕ
Девайс з підтримкою швидкої зарядки пристроїв Apple видає феноменальну потужність 20 Вт і заряджає iPhone 14 до 57%, витрачаючи лише 30 хвилин.
БІЛЬШЕ НІЯКИХ ЧЕРГ НА ПІДЗАРЯДКУ
Вирушив з друзями в поїздку і у всіх розрядилися телефони? Із павербанком Xiaomi це не проблема. Він обладнаний трьома портами USB-A і USB-C, щоб кожен користувач міг зарядити девайс і залишатися на зв'язку з близькими.
ШИРОКА СУМІСНІСТЬ
Підтримка сучасних протоколів швидкого заряджання PD, QC3+ та інших дозволяє заряджати телефони, планшети, навушники, фітнес-браслети та інші пристрої максимально швидко, ефективно та надійно.
БАГАТОРІВНЕВИЙ ЗАХИСТ
Пристрій для підзарядки оснащений 9-рівневою захисною системою, яка забезпечує надійний контроль ключових параметрів, щоб уникнути негативного впливу на девайси під час підзарядки. На бічній грані розташована клавіша, натискання якої достатньо для запуску режиму слаботочного заряду, необхідного для смарт-годин або бездротових навушників. Павербанк Xiaomi захищає пристрої від перегріву, перенапруги, короткого замикання, перевантаження струмом, перезаряду, перерозряду і т.д.
ПРОДУМАНА КОЖНА ДЕТАЛЬ
Корпус батареї виготовлений з якісного, міцного пластику. Дугоподібний форм-фактор бічних граней зручний для утримування в долонях та транспортування. Світлодіодний індикатор дає можливість контролювати процес зарядки і ефективно використовувати заряд, що залишився.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | Lite |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 148.4 × 73 × 15 мм |
- Ціна: 784,78 ₴








