
- В наявності
- Код: 6974316285984
Зовнішній акумулятор ACEFAST M28-10000 22.5W fast charging power bank with cable Black
621,93 ₴
+380 (96) 447-33-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор ACEFAST M28-10000 22.5W fast charging power bank with cable Black — компактний портативний акумулятор ємністю 10000 мАг з LED-індикатором рівня заряду та підтримкою стандарту PD+QC3.0 — тобто швидкої зарядки. Має два вхідні/вихідні порти USB-C та вихідний порт USB-А з підтримкою потужності до 22,5 Вт. В комплект входить кабель з роз'ємами Type-C.Завдяки високій потужності дозволить витратити вдвічі менше часу на зарядку смартфона з підтримкою стандарту PD/QC 3.0. А це дуже корисне доповнення, якщо ви подорожуєте чи знаходитесь поза домом і час для вас реально важливий.Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.Є компактним та зручним у використанні. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Повербанк ACEFAST M28 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе мінімум місця у вашій сумці чи рюкзаку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 174 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Матеріал корпусу | PC |
| Модель Power bank | M28 |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 71.1 × 54.2 × 29.5 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 621,93 ₴








